KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14585024
nr 1458 5024
Jacob Hägg
(1839-1931), Sverige
Signerad, daterad 1907, Perspektivbild, 35x58, yttermått inklusive ram: 48x71, akvarell. Signerad
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:43:12
23/3 09:56:34
- Klassiska
28 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Jacob Hägg
Läs mer om Jacob Hägg